Učebnice je vydána formou e-knihy ve formátech: pdf, epub a mobi.
Všechny formáty jsou chráněny sociálním DRM podle zadaného jména v objednávce. To znamená, že e-kniha není šifrována, můžete ji tedy kopírovat jako jakýkoliv jiný soubor. Obsahuje však viditelné i skryté informace o tom, pro čí osobní použití je určena.
Cenník: 179,00 Kč / 1 ks - učebnice Programujeme v Pythonu (CZ)
             189,00 Kč / 1 ks  - Testy k učebnici Programujeme v Pythone (SK)
             269,00 Kč / 1 ks  - Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone (SK)
             239,00 Kč / 1 ks  - Creating with Python (Using Graphics) (EN)

Koupí e-knih přes tuto stránku podpoříte přímo autora!
Elektronické knihy si můžete objednat přímo u nás přes tuto objednávku (prečtěte si podmínky licenční smlouvy k učebnici a k Príručke pre učiteľa
 prečtěte si podmínky licenční smlouvy k e-knize Testy k učebnici):

Speciální nabídky

1. Při objednávce nad 20 ks získáte zvýhodněnou cenu 165,00 Kč za 1 ks. Pokud objednávku nad 20 ks provede učitel, obdrží e-knihu Testy k učebnici Programujeme v Pythone (sada praktických testů odzkoušených autorem v rozsahu 117 stran, obsahuje 44 testů, některé jsou i s řešením a hodnocením) a e-knihu Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone. (Při 20 učebnicích ušetříte 738,00 Kč).

2. Při objednávce nad 10 ks získate zvýhodněnou cenu 165,00 Kč za 1 ks a můžete si vybrat, zda chcete zdarma licenci na e-knihu Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone nebo e-knihu Testy k učebnici Programujeme v Pythone. Testy k učebnici posíláme jen učitelům nebo školám.

3. Učitelům nabízíme balíček: 1 ks - Programujeme v Pythonu (učebnice), 1 ks - Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone a 1 ks Testy k učebnici Programujeme v Pythone - spolu za cenu 539,00 Kč.

Učebnici si můžete zakoupit i u těchto prodejců: